Odpeňovače

Lukosan E 201

Odpeňovač pre vodné systémy.
Určený je k regulácii nežiadúceho penenia vodných systémov v rôznych technologických procesoch a odpadnom hospodárstve.

Lukosan E 201

Lukosan M 07

Tekutý prípravok, určený k odpeňovaniu nevodných systémov.
Na objednávku je možno vyrobiť i Lukosan M 02 (nižší viskozita), minimálny odber 100 kg.

Balenie: 1kg

Lukosan P 2

Odpeňovač pre vodné systémy. Najúčinnejší typ emulzného odpeňovača pre vodné systémy, určený je predovšetkým k použitiu v potravinárskom, kvasnom a farmaceutickom priemysle.

Balenie: 25kg

Lukosan S

Odpeňovač vhodný pre vodné systémy.
Určený je k regulácii nežiadúceho penenia vodných systémov v rôznych technologických procesoch a odpadovom hospodárstve.

Balenie: 25kg

Odpeňovač BO

Kompozícia na báze biologicky odbúrateľných hydrofóbnych látok a emulgátorov vodou riediteľná prísada do kompozícií, kde je potrebné regulovať, či úplne potlačiť penenie (textilné prípravky, pracie prostriedky, čistiace prostriedky, omietky a pod.) s obsahom vody ako nosného média; pri rôznych technologických procesoch buď v koncentrovanej forme alebo po nariedení vodou postrekom, na miesta s možnosťou vzniku peny (syntéza polymérnych disperzií, fermentácia, čistiarne vôd, prevádzka cukrovarov, práčovní a pod.).

Odpeňovač K

Tekutý odpeňovací prostriedok na báze rozpúšťadiel a aditív. ako vodou riediteľná prísada do roztokov , kde je potrebné regulovať, alebo úplne potlačiť penenie pri rôznych technologických procesoch v koncentrovanej forme, alebo po nariedení vodou, postrekom na miesta vzniku peny

Odpeňovač SF


Prostriedok na bázi polysiloxanov a emulgátorov. prísada pri výrobe nepenivých čistiacich prostriedkov, vodou riediteľná prísada do kompozícií, kde je potrebné regulovať, či úplne potlačiť penenie (textilné prípravky, pracie prostriedky, čistiace prostriedky, omietky a pod.) s obsahom vody ako nosného média; pri rôznych technologických procesoch buď v koncentrovanej forme alebo po nariedení vodou postrekom, na miesta s možnosťou vzniku peny (syntéza polymérnych disperzií, fermentácia, čistiarne vôd, prevádzka cukrovarov, práčovní a pod.).

Máte ďalšie otázky?

Zaujímajú vás ďalšie parametre produktov alebo balení ? Možnosť dopravy alebo vývoj vlastných produktov ?