Produkty na mieru

Odpeňovač SF

Prostriedok na bázi polysiloxanov a emulgátorov. prísada pri výrobe nepenivých čistiacich prostriedkov, vodou riediteľná prísada do kompozícií, kde je potrebné regulovať, či úplne potlačiť penenie (textilné prípravky, pracie prostriedky, čistiace prostriedky, omietky a pod.) s obsahom vody ako nosného média; pri rôznych technologických procesoch buď v koncentrovanej forme alebo po nariedení vodou postrekom, na miesta s možnosťou vzniku peny (syntéza polymérnych disperzií, fermentácia, čistiarne vôd, prevádzka cukrovarov, práčovní a pod.).

Odpeňovač BO

Kompozícia na báze biologicky odbúrateľných hydrofóbnych látok a emulgátorov vodou riediteľná prísada do kompozícií, kde je potrebné regulovať, či úplne potlačiť penenie (textilné prípravky, pracie prostriedky, čistiace prostriedky, omietky a pod.) s obsahom vody ako nosného média; pri rôznych technologických procesoch buď v koncentrovanej forme alebo po nariedení vodou postrekom, na miesta s možnosťou vzniku peny (syntéza polymérnych disperzií, fermentácia, čistiarne vôd, prevádzka cukrovarov, práčovní a pod.).

Odpeňovač K

Tekutý odpeňovací prostriedok na báze rozpúšťadiel a aditív. ako vodou riediteľná prísada do roztokov , kde je potrebné regulovať, alebo úplne potlačiť penenie pri rôznych technologických procesoch v koncentrovanej forme, alebo po nariedení vodou, postrekom na miesta vzniku peny

Máte ďalšie otázky?

Zaujímajú vás ďalšie parametre produktov alebo balení ? Možnosť dopravy alebo vývoj vlastných produktov ?