Prípravky pre pneuservisy a autoservisy

Biomyl A

Účinný čistiaci a odmastňovací prostriedok na čistenie zaolejovaných častí motora, podvozkov a iných súčiastok

Balenie: 1l / 5l

Hydromyl

Bezzápachový prípravok na odkonzervovanie, odstránenie vazelíny, lakov, asfaltov z častí automobilov. Nenapadá gumu a lak. Vhodný tiež na umývanie rúk, pomôcok a zariadení. Odparuje sa prakticky bezo zvyšku.

Balenie: 1l / 5l

Montážny vosk


Ľahkko rozotierateľný vosk, vhodný na uľahčenie montáže a demontáže plášťov motorových vozidiel. Vo vode je nerozpustný.

Balenie: 1kg / 5kg

PNEU čistič

Rýchloschnúci roztok na odmastňovanie gumených materiálov, plášťov pneumatík pred lepením alebo inou úpravou. Balenie bez rozprašovača.

Balenie: 0,5 l s rozprašovačom / 0,5l / 5l

PNEU gél

Bledomodrý, hustý montážny prípravok na uľahčenie montáže a demontáže plášťov motorových vozidiel. Pri demontáži a montáži autoskiel. Nenapadá gumu, lak a po vysušení stráca klzký charakter. Zmývateľný vodou a nehorľavý.

Balenie: 5kg / 20kg

PNEU pasta


Ľahko rozotierateľná, hustá mliečna kvapalina, gél vhodný na uľahčenie montáže a demontáže plášťov motorových vozidiel a montáž autoskiel. Riediteľná, zmývateľná vodou.

Balenie: 1kg / 5kg

PNEU vosk

Ľahko rozotierateľný vosk, pasta vhodná na uľahčenie montáže a demontáže plášťov motorových vozidiel. Vo vode je nerozpustný.

Balenie: 4kg

Renogum

Prípravok na regeneráciu a ochranu výrobkov z gumy, pneumatík, tesnení autoskiel, dverí a okien. Balenie s rozpašovačom.

Balenie: 0,5 l s rozprašovačom / 5l

SILEM 60

Silikónová emulzia vhodná na ošetrenie a regeneráciu pneumatík, tesnení autoskiel, dverí, okien a iných výrobkov z gumy a plastu.

Balenie: 1l / 5l / 20l / 200l

Máte ďalšie otázky?

Zaujímajú vás ďalšie parametre produktov alebo balení ? Možnosť dopravy alebo vývoj vlastných produktov ?